Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce HulHľadať
 
 

Diskusné fórum

UPOZORNENIE PRE DISKUTUJÚCICH!!!

Za obsah, charakter a povahu zverejneného príspevku zodpovedá jeho autor. Zverejňujeme len príspevky týkajúce sa samosprávy, problémy občanov a návrhy občanov, ktoré sú v kompetencii riešenia samosprávy obce, zmysluplné návrhy a pripomienky smerujúce ku skvalitneniu života občanov a rozvoja našej obce. Príspevky bez názvu a príspevky, ktoré sú napísané neetickým spôsobom, obsahujú vulgarizmy, príp. svojím obsahom urážajú, nebudú  zverejnené.

Ak sa chcete zapojiť do diskusie, zaregistrujte sa prosím! Registráciu je možné vykonať okamžite z tohoto odkazu.

Po registrácii sa PRIHLÁSTE!


 
pridané 18.5.2009 18:58:20, IP: 78.99.15.150

Poďakovanie

Ďakujem Vám,že ste si dali takú námahu a vytvorili ste si internetovú stránku Vašej dediny.Veľmi rada som chodievala na prázdniny do Vašej dediny,môj otec je rodák a tie spomienky ktoré nám od mladého veku vyprával tie nám nikto nevezme ,pozeráme na fotografie,panorámu a spomíname.Nech sa Vám stále darí a robíte radosť nielen svojim spoluobčanom ale aj tým ktorý tam žili a ešte žijú ich najbližší.Ešte raz ďakujem .

Hajdoniová rod.Babínová


 
Počasie Hul - Svieti.com

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Google

webygroup
ÚvodÚvodná stránka