Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce HulHľadať
 
 

Diskusné fórum

UPOZORNENIE PRE DISKUTUJÚCICH!!!

Za obsah, charakter a povahu zverejneného príspevku zodpovedá jeho autor. Zverejňujeme len príspevky týkajúce sa samosprávy, problémy občanov a návrhy občanov, ktoré sú v kompetencii riešenia samosprávy obce, zmysluplné návrhy a pripomienky smerujúce ku skvalitneniu života občanov a rozvoja našej obce. Príspevky bez názvu a príspevky, ktoré sú napísané neetickým spôsobom, obsahujú vulgarizmy, príp. svojím obsahom urážajú, nebudú  zverejnené.

Ak sa chcete zapojiť do diskusie, zaregistrujte sa prosím! Registráciu je možné vykonať okamžite z tohoto odkazu.

Po registrácii sa PRIHLÁSTE!


 
pridané 3.6.2009 14:41:30, IP: 81.92.155.59

Pozdrav rodákom

Narodil som sa vo Vašej obci, ale už viac ako pred 40 rokmi ma osud zaviedol ďaleko od rodiska. To však nemohlo pretrhať vzťah k tomuto miestu a k Slovensku vôbec. Preto som velmi rád, že (okrem príbuzných) môžem aj touto cestou udržovať kontakt. A to je pre mňa možno dôležitejšie, ako pre Vás, ktorí v obci trvalo žijete. Človek si zvykne všade, kde je doma a za život toho človek môže precestovať mnoho, ale je len jedno miesto, kde prvýraz uvidel svetlo sveta, kde sa učil robiť prvé krôčky a kde vydal svoje prvé zrozumitelné hlásky. Na to by nemal nikdy zabudnuť.
Pozdravujem všetkých známych a teším sa na ďalšie stretnutie.

Ing.Benedikt Bučík


 
Počasie Hul - Svieti.com

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Google

webygroup
ÚvodÚvodná stránka