Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná
Oficiálna stránka obce HulHľadať
 
 

Diskusné fórum

UPOZORNENIE PRE DISKUTUJÚCICH!!!

Za obsah, charakter a povahu zverejneného príspevku zodpovedá jeho autor. Zverejňujeme len príspevky týkajúce sa samosprávy, problémy občanov a návrhy občanov, ktoré sú v kompetencii riešenia samosprávy obce, zmysluplné návrhy a pripomienky smerujúce ku skvalitneniu života občanov a rozvoja našej obce. Príspevky bez názvu a príspevky, ktoré sú napísané neetickým spôsobom, obsahujú vulgarizmy, príp. svojím obsahom urážajú, nebudú  zverejnené.

Ak sa chcete zapojiť do diskusie, zaregistrujte sa prosím! Registráciu je možné vykonať okamžite z tohoto odkazu.

Po registrácii sa PRIHLÁSTE!


 
pridané 19.11.2009 13:50:55, IP: 82.244.237.110

solarna elektraren

Neviem, ale z predlozenej dokumentacie zrovna najlepsi pocit nemam, ta prezentacia je absolutne neprofesionalna, su tam porusene zakladne veci ako ma prezentacia vyzerat. Ak ju robil niekto z firmy, ktora tu ma zaujem postavit elektraren, tak od takej radsej ruky prec, lebo ak maju problem pripravit jednoduchu profesionalnu prezentaciu, ako bude potom vyzerat financovanie, prevadzka, kooperacia s obcou. Aby to nedopadlo tak, ze v strede obce budeme mat rozostavane nejake monstrum.

Tomáš Petržel


 
Počasie Hul - Svieti.com

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Google

webygroup
ÚvodÚvodná stránka